0

BUNDESLIGA: Novi šamar Bajernu, da li je ovo kraj za Kovača? (VIDEO)

Objavljeno: 06.10.18 u 20:20

U poslednjem meču subotnjeg programa 7. kola Bundeslige Borusija iz Menhengladbaha je kao gost do nogu potukla Bajern iz Minhena 3:0.

Četvrta utakmica zaredom u kojoj Bajern iz Minhena ne zna za pobedu. Da li je to znak da je misija Nike Kovača na ‘Alijanc areni’ završena? Verovatno jeste, pošto se cela svlačionica pobunila protiv Hrvata.

Potpis na otkaz mogli bi da stave Plea i Stindl. Prvo je Francuz na asistenciju Hofemana podio za 0:1. Samo šest minuta kasnije novi gol za Borusiju, a strelac je bio Stindl. U nastavku Bavarci su kidisali na gol Borusije, ređele su se šanse za Levandovskog i Robena, Poljak je dao gol u 68. minutu, ali je on bio poništen. Borusija je do trećeg gola stigla u 88. minutu , a strelac je bio Herman.