0

PRVA LIGA SRBIJE: Sinđelić i Bačka Topola ubedljivi, Metalac slavio posle preokreta – sa penala (VIDEO)

Objavljeno: 30.09.18 u 21:45

Veoma zanimljiv meč odigrao se u Gornjem Milanovcu gde je Metalac sa 2:1 porazio Borac.

Golom u finišu prvog poluvremena je tim iz Čačka poveo, a vođstvo je trajalo do 83. minuta kada je Metalac izjednačio, a zatim i preokrenuo za čitav plen.

U smiraj prvog dela igre gostima je Veljko Bogićević doneo prednost. Po povratku iz svlačionice usledila je bolja igra domaćeg tima, a do izjednačenja došlo je tek u 83. minutu kada je mrežu pogodio Petar Pavlović. Čovek odluke bio je Ersan Rovčanin koji je bio precizan sa penala u 90. minutu.

Danas su u okviru 9. kola Prve lige Srbije najubedljiviji bili Sinđelić i Bačka Topola.

Sinđelić je sa 3:0 na svom stadionu savladao Bežaniju. Preko Lazara Tufegdžića je domaćin poveo u 11. minutu, da bi isti igrač u 61. duplirao prednost Sinđelića. Konačnih 3:0 postavio je Nemanja Ivanović pet minuta kasnije.

(Izvor: YouTube/Prvaliga Srbija)

TSC iz Bačke Topole je slavio identičnim rezultatom protiv Teleoptika. Sva tri gola viđena su u drugom poluvremenu, prvi tek u 66. kada je otpor gostiju slomio Vladimir Silađi. Mladen Galić je zatim u 80. povisio na 2:0, a deset minuta kasnije svojim drugim golom na utakmici postavio rezultat.