Na programima sportskih kanala danas nas očekuje itekako bogat sadržaj.

Povezane vesti

U prvom planu je Superkup ABA lige, ali i nastavak Svetskog prvenstva u odbojci i fudbalske Superlige Srbije.

Pre svih ostalih na borilišta izlaze džudisti, i to na Svetskom prvenstvu u Azerbejdžanu, a našu zemlju između ostalih na ovom takmičenju će predstavljati višestruki osvajač medalja Aleksandar Kukolj, prenos počinje od osam časova, a polufinala i finala su od 14 sati, ovaj šampionat možete gledati na prvom kanalu Sport kluba.

Nastavlja se i najelitniji trkački karneval dvotočkaša na svetu, Moto GP, prenos je na Sport klubu 3, prvi trening počinje u devet sati, a drugi od 13.10 časova. Nastavlja se i Svetsko prvenstvo u odbojci koji organiuzuju Italija i Bugarska, sutra je na programu više duela, a nama najzanimljiviji igra se od 16 sati kada će se sastati Srbija i Francuska, prenos je na prvom kanalu Sport kluba.

Drugo izdanje Superkupa ABA lige počelo je juče u Laktašima, a nastavlja se danas utakmicom od 18 sati između Cedevite i Zadra, prenos je na Areni sport tri, a premijera Crvene zvezde je od 20.30 časova u duelu protiv Petrol Olimpije, prenos ovog meča je na prvom kanalu Arene sport.

Mnoga fudbalska prvenstva se nastavljaju danas, od 18 sati igra se meč na Banovom Brdu između Čukaričkog i Spartaka iz Subotice, a prenos je na prvom programu Arene. Na drugom programu Arene sport od 20.30 na programu je duel Sasuola i Empolija, od 20.45 na teren će igrači Monaka i Nima, prenos je na Areni tri, a od 20.30 sati igra se meč Štutgarta i Fortune iz Dizeldorfa koji možete ispratiti na drugom kanalu Eurosporta.

IZDVAJAMO IZ PONUDE TELEVIZIJA:

08.00 SP U DŽUDOU (Sport klub 1)
09.00 – 10.55 MOTO GP: Aragon trening 1 (Sport klub 3)
13.10 – 15.05 MOTO GP: Aragon trening 2 (Sport klub 3)
14.00 SP U DŽUDOU: Polufinala i finala (Sport klub 1)
16.00 SP U ODBOJCI: Srbija – Francuska (Sport klub 1)
16.00 SP U ODBOJCI: SAD – Kanada (Sport klub 2)
17.00 SP U ODBOJCI: Holandija – Rusija (Sport klub 3)
18.00 ABA SUPERKUP: Cedevita – Zadar (Arena sport 2)
18.00 SUPERLIGA: Čukarički – Spartak (Arena sport 1)
18.00 HRVATSKA LIGA: Slaven – Rudeš (Arena sport 3)
19.00 TURSKA LIGA: Bursa – Baskišehir (Sport klub 2)
19.00 ENDESA SUPERKUP: Barselona – Baskonija (Arena sport 3)
19.40 SP U ODBOJCI: Bugarska – Iran (Sport klub 1)
20.30 SERIJA A: Sasuolo – Empoli (Arena sport 2)
20.30 ABA SUPERKUP: Crvena zvezda – Petrol Olimpija (Arena sport 1)
20.45 LIGA 1: Monako – Nim (Arena sport 3)
20.30 BUNDESLIGA: Štutgart – Fortuna Dizeldorf (Eurosport 2)
20.30 SP U ODBOJCI: Belgija – Slovenija (Sport klub 3)
21.00 PRIMERA: Ueska – Sosijedad (Sport klub 2)
21.30 ENDESA SUPERKUP: Obradorio – Real Madrid (Arena sport 3)