Današnji program oskudeva u atraktivnim fudbalskim dešavanjima, ali zato ostalog sporta ima na pretek.

Povezane vesti

Najvažniji duel na programu je u 20:45 u dvorani „Aleksandar Nikolić“, gde košarkaši igraju meč kvalifikacija za Mundobasket protiv Estonije.

Drugi susret dana delo je vaterpolista, koji protiv Nemačke igraju za treće mesto na Svetskom kupu u Berlinu.

Danas se vozi i trka Formule 1 za Veliku nagradu Singapura, na programu je druga nedelja NFL šampionata, a ljubitelji fudbala mogu da isprate mečeve Serije A, Primere, Bundeslige…

Kompletnu satnicu pogledajte ovde:

09.00 Atletika: Berlinski maraton (Sport Klub 3)

10.00 Vaterpolo, FINA Svetski kup: Japan – Južna Afrika (Sport Klub 2)

11.30 Vaterpolo, FINA Svetski kup: SAD – Hrvatska (Sport Klub 2)

11.50 Basket 3×3 (Sport Klub HD)

12.00 Fudbal, špoanska liga: Leganes – Viljareal (Sport Klub 3)

12.15 Fudbal, Holandska liga. AZ Alkmar – Fejnord (Sport Klub 1)

12.30 Fudbal, Italijanska liga: Roma – Kjevo (Arena sport 1)

12.50 Tenis, Dejvis kup: Srbija – Indija (RTS 1)

13.00 Vaterpolo, FINA Svetski kup, 3. mesto: Srbija – Nemačka (Sport Klub 2)

14.10 Formula 1: Trka za veliku nagradu Singapura (Sport Klub 1)

14.30 Fudbal, Premijer liga: Volfs – Barnli (Sport Klub 3)

14.30 Vaterpolo, FINA Svetski kup, finale: Mađarska -Australija (Sport Klub 2)

15.00 Fudbal, Italijanska liga: Udineze – Torino (Arena sport 5)

15.00 Fudbal, Italijanska liga: Đenova – Bolonja (Arena sport 4)

15.00 Fudbal, Francuska liga: nant – Rems (Arena sport 3)

15.00 Fudbal, Italijanska liga: Juventus – Sasuolo (Arena sport 1)

16.30 Košarka, FIBA kvalifikacije: Čad – Maroko (Sport Klub 3)

17.00 Fudbal, Francuska liga: Bordo – Nim (Arena sport 1)

17.00 Odbojka, Svetsko prvenstvo: Kamerun – SAD (Sport Klub 2)

18.00 Fudbal, Italijanska liga: Empoli – Lacio (Arena sport 4)

18.00 Košarka, FIBA kvalifikacije: Nemačka – Izrael (Sport Klub 3)

19.00 Fudbal, Superliga Srbije: Voždovac – Čukarički (Arena sport 1)

19.00 NFL: Grin Bej – Minesota (Sport klub 2)

20.00 Košarka, FIBA Kvalifikacije: Bosna i Hercegovina – Češka (Sport Klub 1)

20.05 Košarka, FIBA kvalifikacije: Srbija – Estonija (RTS 1)

20.30 Fudbal, Italijanska liga: Kaljari – milan (Arena sport 4)

20.30 Odbojka, Svetsko prvenstvo: Srbija – Australija (Sport Klub 3)

20.45 Fudbal, Španska liga: Sevilja – Hetafe (Sport Klub 3)

21.00 Fudbal, Francuska liga: Marsej – Gengan (Arena sport 3)