1

PRVA LIGA SRBIJE: Remi u Novom Pazaru, Radnički i Javor zabeležili pobede (VIDEO)

Objavljeno: 08.09.18 u 23:13

Danas su odigrana tri meča 6. kola Prve lige Srbije, a trijufme su zabeležile ekipe Radničkog iz Kragujevca i Javora, dok su Novi Pazar i Bežanija podelili bodove.

Susret u Novom Pazaru okončan je podelom bodova, 2:2, iako je domaći tim vodio do 90. minuta sa 2:1, kada je Desančić uspeo da donese Bežaniji gol vredan jednog boda. Prethodno, Bežanija je povela sa 1:0 golom Radovanovića u 24, izjednačio je Ragipović sedam minuta kasnije, a vođstvo domaćem sastavu doneo je Islamović u 63. minutu meča.

(Youtube/Prva liga Srbije)

Radnički iz Kragujevca je na svom terenu zabeležio pobedu nad Budućnosti iz Dobanovaca od 1:0, a strelac je bio Vujasin u 49. minutu.

Javor je sa četiri gola u drugom poluvremenu stigao do ubedljivih 4:0 protiv Teleophika u Zemunu, a strelci su bili Nikola Petković u 49, odnosno Ivan Marković u 86, 89. i 90. minutu.(Youtube/Prva liga Srbije)