0

MAJSTORIJA KVALJARELE: Neverovatan pogodak u Seriji A, teško da će ga neko nadmašiti ove sezone (VIDEO)

Objavljeno: 02.09.18 u 22:38

Nije puno vremena prošlo od kako je UEFA odabrala najbolji gol za prošlu sezonu, a večeras smo dobili izrazitog favorita za ovu.

‘Autor’ je Fabio Kvaljareala koji je bio strelac u pobedi Sampdroije od 3:0 protiv Napolija.

Sampdorija je na poluvremenu imala prednost od dva gola pošto je dvaput Ospinu savladao Defrel. A majstoriju je Kvaljarela izveo u 75. minutu petom u skoku, kada su mu čak aplaudirali i gostujući navijači:

U današnjem programu Serije A jedino je Sasuolo postigao više golova od Sampdorije, pošto je sa 5:3 porazio Đenovu.

Piatek je pogodio za prednost Đenove, da bi u poslednjih desetak minuta prvog poluvremena Sasuolo dao čak četiri gola. Boateng, Lirola, Babakar i na kraju autogol Spolija u nadoknadi prvog dela meča.

U 62. minutu je Ferari povisio na 5:1, da bi potom Pandev u 70. i Piatek u 83. minutu ublažili neuspeh Đenove u Ređo Emiliji.

ITALIJA 1 – 3. KOLO:

Milan – Roma 2:1 (1:0)