SULEJMANI JE OVO VEĆ ‘PREŽIVEO’: Šok scena u Zagrebu, Srbin završio u nokdaunu – dugo trajao prekid

Objavljeno: 28.08.18 u 22:17

Težak udarac dobio je povremeni srpski reprezentativac na večerašnjoj utakmici.

Njegov Jang Bojs u Zagrebu igra revanš meč plej-ofa za Ligu šampiona.

Početak drugog poluvremena neće ostati u lepom sećanju našem internacionalcu. On je doživeo jak udarac u glavu, prilikom kog je izgubio svest i ostao u da leži u nokdaunu, a lekarskom timu trebalo je nekoliko minuta da ga osposobi.

Na kraju je nekadašnji igrač Ajaksa i Benfike iznet je na nosilima, a ceo stadion aplauzom podržao je igrača. Umesto njega je u igru ušao Rožer Asale. Zagrepčani vode na ovoj utakmici jednim golom prednosti, a u prvom meču rezultat je bio 1:1.