2

RIKARDO NAKON TRIJUMFA: Srećan sam zbog gola, teren je bio težak za igru

Objavljeno: 27.08.18 u 14:30

Slavio je Partizan juče u Šapcu i u Beograd se vratio sa tri važna boda.

Povela je Mačva golom nekadašnjeg igrača Crvene zvezde Nenada Gavrića, ali su uspeli crno-beli da preokrenu i u nastavku postignu čak tri gola.

Strelac trećeg pogotka kojim su gosti ‘overili’ pobedu bio je u 87. minutu Rikardo Gomeš na asistenciju napadača Nemanje Nikolića. Svoje utiske nakon meča izneo je ovaj fudbaler Partizana.

– Veoma teška i čvrsta utakmica protiv defanzivnog i čvrstog protivnika na lošem terenu. Prvo poluvreme je bilo dosta teško, nismo bili priviknuti na teren. U drugom poluvremenu nismo odustajali, pritiskali smo protivnika i postigli tri gola. Srećan sam zbog svog gola, ali najviše jer sam pomogao ekipi da opet pobedi, rekao je on.

Snimak trećeg gola, ali i sve ostale sa ovog meča možete pogledati na 5:55 minutu klipa.

(VIDEO:YouTUbe/Superliga Srbija)

0
0

2 Komentara

1. Au brate rodjeni, kao Lav Tolstoj! A sto se tice zapinjanja i ne zapinjanja protiv Zvezde… za tvoju informaciju Macva je izbacila Zvezdu prosle sezone u Kupu. A pogledaj statistiku zutih kartona na prvenstvenoj utakmici par dana kasnije…

0
    0
  2. Vrlo dobar mec i posebno je impresionirala borbenost ekipa. Bilo bi mi drago da ovako sa zeljom da pobede timovi iz SL igraju i protiv Zvezde! Prosto je neverovatno sakojim zarom ulaze u igru neki igraci a i neki timovi, zapravo velika vecina njih, kad igraju sa PFC a protiv Zvezde otaljavaju utakmice u stilu “ zasto se iscrpljivati kad je to uzaludan posao , bolje da se sacuvamo sa sebi ravnima!?“. Mislim da je to ozbiljan problem u nasoj Ligi, naprosto i neresiv cak i uz primenu najstrozih pravila. Jednostavno, kod nas se klubovi na startu sampionata, od prve sekunde prvog meca, „poredaju na tabeli“ i uzaludan je napor kasnije, sve ide prema „planu i programu“! Dobro se vide ciljevi i posebno kako se ostvaruju na utakmicama , posebno onih nedodirljivih, odnosno nedodirljive (ekipe). Zalosno, ali tako je. Ostaje jedino da ce ipak nekoliko klubova odigrati posteno protiv svih a videce se koliko je nevidjena propaganda u korist jednog kluba u ligi opravdana na Derbiju u devetom kolu! Tu ce se videti ta velika superiornost koja se gradi na bezobraznom bojkotu igre mnogih klubova i posebno pojedinihigraca kad igraju sa CZ.
    Narocito igraca -navijaca tog kluba u celoj SL! Zar je moguce da uopste covek pomisli da to postoji sa etickog aspekta prema svom klubu i prema samoj igri!? To je pitanje koje samom sebi postavljam, a verujte, to je toliko ocigledno! Sta da radis nekom kad nece da igra, nece ,vuce se po terenu, folira nemoc i ocigledno se stedi za neku buducu igru! JA to tako vidim i to je ziva istina, osudjujte me koliko hocete! To je nepobitna istina. U ostalom samo pogledajte meceve CZ i meceve PFC isth timova! I uporedite to,to je ogromna razlika u pristupu. Drskost u igri,prekidi ,permanentni bunker najcrnje vrste, kartonijada a protiv CZ sa guza na guz, polako, primi se boca u ranoj fazi pa polako da prodje vreme. U sedamdeset osto susreta cak i kod kuce. Hajde,kad gostujes pa da razumes….!!!
    Izvinite na duzini teksta, nadam se da vam je bilo zanimljivo a i zamislite se malo, kakve to ima posledice po nas celokupni fudbal,osim sto tendiramo da imamo jedan klub kao vecitog sampiona!!?
    I na samom kraju, valjda vidite koji tretman neki klubovi imaju i u 90 posto medija?! To je bogu plakati, kao da liga postoji samo da se Zvezda promovise krz nazovi ligu u sampiona! Sramota nevidjena, uzasnad uzasima protiv kojeg se nemoguce boriti! Tako sebe ubijamo, ne videci siru sliku i drustveni ,opsti interes, i u bitnijim stvarima od same sportske igre. Ali, ovo je sve bitno da se vidi karakter nas samih, nasa neodgovornost prema opstim principima.