0

PRVA LIGA SRBIJE: Poraz Zlatibora, Bežanija na vrhu jedina sa maksimalnim učinkom (FOTO)

Objavljeno: 26.08.18 u 10:31

Kompletirano je treće kolo Prve lige Srbije nakon kog je Bežanija usamljena na vrhu sa maksimalne tri pobede.

Izabranici Aleksandra Stankovića u petak su savladali Slobodu sa 4:1, pa su mirno čekali subotnje rezultate i oni su im u dobroj meri išli na ruku.

Najveća vest za ‘lavove’ jeste poraz Zlatibor Čajetine, sa kojim su do sada delili prvo mesto, od Bečeja rezultatom 2:1 čime su ostali usamljeni na liderskoj poziciji.

Posle prvog poluvremena bez golova, Zlatibor je došao u vođstvo u 58. minutu preko Anđelkovića, ali su Erdeljan u 76. i Cvetković u 86. minutu meča doneli preokret i vrednu pobedu ekipi Bečeja.

U ostalim susretima Budućnost Dobanovci i Teleoptik su remizirali rezultatom 1:1, Inđija je slavila na gostovanju Radničkom u Kragujevcu sa 1:0.

Takođe minimalnim rezultatom Sinđelić je trijumfovao na svom terenu protiv Trajala iz Kruševca, adok je u meču između Javora i Bačke Topole viđeno čak četiri gola, po dva na obe strane.