KAKAV GEST SRBINA: Bravo majstore! Tomovićev potez protiv Fiorentine obilazi svet, a tiče se Astorija (VIDEO)

Objavljeno: 26.08.18 u 22:31

Čak šest puta golman Kjeva morao je da vadi loptu iz mreže protiv Fiorentine.

A strelac vodećeg gola bio je Nikola Milenković za pobedu od 6:1.

Najlepši gol početka sezone u Seriji A delo je srpskog reprezentativca koji je sa oko dvadeset metara pokupio odbitak i majstorskim udarcem ga plasirao pravo u gol gostiju. Prednost je u prvom poluvremenu povisio Žerson na 2:0.

A u drugom delu viđena su još pet pogotka. Benasi je povisio na 3:0, Kijeza je bio strelac četvrtog gola, da bi pogodio još jedan srpski defanzivac. Ali Nenad Tomović u dresu Kjeva, nakon kornera kada se najbolje snašao u skoku. Potom je bivši fudbaler Viole oduševio ceo stadion, ali i navijače širom sveta pošto je gol posvetio Davideu Astoriju, preminulom kapitenu Fiorentine.

Međutim, Viola je pogodila još dvaput u finišu. Benasi u 90. minutu, a Simeone u 93.

Inter ni u drugom kolu nije uspeo da zabeleži pobedu, mada je do 55. minuta olovima Perišića i De Vraja vodio sa 2:0. Tada je Beloti smanjio, da bi u 68. minutu Meite postavio konačnih 2:2.