0

SERIJA A: Majstorija Imobilea pa preokret Napolitanaca (VIDEO)

Objavljeno: 18.08.18 u 22:39

U drugoj utakmici na startu Serije A Napoli je sa 2:1 savladao Lacio.

Domaća ekipa je povela preko Imobilea, da bi gosti do pobede došli golovima Milika i Insinjea.

Ćiro Imobile je u 25. minutu napravio jedan zaista fenomenalan potez, primio je loptu daleko od gola, bio okružen sa nekoliko defanzivaca Napolija ali je jednim odličnim lažnjakom uspeo sve da ih savlada, dođe do pozicije za udarac i matira Karnezisa.

Međutim Napoli je uspeo da izjednači ‘iz svlačionice’ u drugom minutu nadoknade prvog dela igre. Kaljehon je odlično uočio Arkadijuša Milika koji utrčava, proigrao ga na granici ofsajda a Poljaku nije bilo teško da realizuje ovaj dobar napad.

Lorenco Insinje je u 59. minutu postavio konačnih 2:1. Lopta je bila ubačena u kazneni prostor Lacija, međutim Alan nije uspeo dobro da je zahvati, te se odbila do Insinjea koji je bio na pravom mestu i postigao gol vredan tri boda.