5

NEMANJA RADONJIĆ: Hteo sam da izađem u 70. minutu, ne daj bože da je bilo kao Mesi

Objavljeno: 15.08.18 u 00:11

Heroj u ovoj evropskoj pobedi Crvene zvezde bio je Nemanja Radonjić.

Reprezentativac Srbije je doneo pobedu Zvezdi u Trnavi i odveo je u plej-of kvalifikacija za Ligu šampiona.

– Jedna teška utakmica. Dobro je da smo dali brz gol posle primljenog u prvom poluvremenu. Pitao sam šta sad, ali srećom Ben je postigao gol za izjednačenje, rekao je Radonjić nakon utakmice.

A kada je reč o pobedonosnom golu, u prvi mah je Nišlija pomislio da neće završiti u mreži.

– Nakon šuta sam mislio da će se lopta odbiti od prečke, ali srećom ušla je u gol.

Iako je presudio Spartaku u produžetku, moglo je lako da se desi da u tim momentima Radonjić ni ne bude na terenu.

– Igrao sam pod injekcijama, mislio sam još u 70. minutu da tražim izmenu, da neću izdržati na nogama.

Na kraju, nakon gola za 2:1 Radonjić je proslavio pogodak na način na koji su Kristijano Ronaldo i Lionel Mesi, pokazivajući dres publici.

– Ne daj bože da je proslava gola bila u Mesijevom maniru, u Ronaldovom je…

Iz Trnave: Darko Noveski