0

KVALIFIKACIJE ZA LŠ: Još samo Salcburg čeka rivala, Nikolićev Vidi u plej-ofu!

Objavljeno: 14.08.18 u 22:53

Još jedan podvig tima srpskog stručnjaka.

MOL Vidi i Malme su remizirali bez golova, te je mađarski tim eliminisao švedskog predstavnika.

Kako je u prvoj utakmici u Švedskoj bilo 1:1, zahvaljujući golu u gostima je Vidi obezbedio plasman u plej-of kvalifikacija za Ligu šampiona gde će igrati protiv AEK-a. Danko Lazović je u 67. minutu imao veliku priliku za domaći tim, ali nije bio precizan sa bele tačke.

AEK je uspeo da izbaci Seltik pobedom od 2:1 na svom terenu. Galo je pogodio u 6. minutu, dok je Livaja u 50. povisio na 2:0. Seltik je do kraja morao da postigne dva gola za prolazak, ali je uspeo samo jedan, preko Sinklera.

Salcburg je i u Makedoniji golom na samom kraju utakmice porazio Škendiju, te potvrdio dobru igru iz prvog meča. Minamino je bio jedini strelac za tim koji čeka ishod nakon produžetka na utakmici Spartak Trnava – Crvena zvezda kako bi saznao ime rivala za plej-of.

KVALIFIKACIJA ZA LIGU ŠAMPIONA – 3. KOLO (REVANŠ MEČEVI)