0

‘LUDNICA’ OD POLUVREMENA: Pet ‘komada’ na Tumbi, pogodio Prijović – Kvinsi Promes dao jedan od čudnijih golova (VIDEO)

Objavljeno: 08.08.18 u 19:52

Veoma zanimljivo prvo poluvreme u Solunu na meču treće runde kvalifikacija za Ligu šampiona.

PAOK je dočekao Spartak iz Moskve, a u prvih 45 minuta viđeno je čak pet pogodaka.

Gosti su vodili sa 2:0 pošto su u razmaku od deset minuta dvaput pogodili, prvo preko Popova, a onda se i Kvinsi Promes upisao u listu strelaca. Holanđanin je na jedan zaista čudan način matirao Paskalakisa pošto se lopta nekoliko puta odbila dok nije završila u mreži.

(Izvor: YouTube/Football MOMENTS)

Na 2:1 je smanjio Aleksandar Prijović sa bele tačke, da mi Limnios u 37. minutu poravnao rezultat. Na kraju, minut pre isteka regularnog toka u prvom poluvremenu, Pelkas je zatresao mrežu za preokret.