0

SLS: Čukarički i Zemun remizirali uz buru na kraju, Voždovac i Napredak upisali pobede (FOTO)

Objavljeno: 21.07.18 u 21:53

Danas su odigrane još tri utakmice prve runde Superlige Srbije, a pobede su upisale dve ekipe.

To su Napredak koji je sa 1:0 savladao Rad, dok je istim rezultatom slavio i Voždovac protiv Bačke.

Jedan meč odigran je bez pobednika, u pitanju je duel na Banovom brdu između Čukaričkog i Zemuna gde je viđen po gol na obe strane. U 25. minutu tog duela je Čukarički poveo preko Ovusua kada ga je odlično proigrai Nikola Drinčić.

Do poluvremena Zemunci nisu uspeli da izjednače, ali im je to pošlo za rukom u 61. minutu kada je Veljko Simić savladao Belića. Ređale su se do kraja šanse pred golom Zemuna, ali je odličan bio Milošević koji je zaustavio čak 11 udaraca u okvir koliko su uputili domaći igrači, ukoliko ne računamo onaj Ovusua iz 25. minuta.

Meč se završio veoma burno pošto je Njamculović u razmaku od dva minuta tokom sudijske nadoknade zaradio dva žuta kartona, pa ga je sudija Jovanović isključio sa meča te je Zemun završio sa desetoricom.

Napretku je u Kruševcu pobedu doneo Aleksa Vukanović koji je u 7. minutu bio precizan sa bele tačke, te je Rad počeo još jednu sezonu na veoma loš način – porazom. Čovek odluke je na krovu tržnog centra bio Aleksandar Ješić koji je u 4. minutu doneo prednost Voždovcu, a Bačka nije uspela da savlada Kneževića.