0

MAGIJA KADUA: Bivši Zvezdin Brazilac ‘razbio’ Kešlu, asistencija ‘štiklom’ i golčina van kaznenog (VIDEO)

Objavljeno: 13.07.18 u 10:43

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde je juče odigrao jedan od najboljih mečeva u svojoj dosadašnjoj karijeri.

I to u kvalifikacijama za Ligu Evrope gde je Balzan sa 4:1 savladao Kešlu iz Azerbejdžana.

Kadu je bio strelac četvrtog pogotka svog tima, a asistirao je kod ostalih tri. Prvo je proigrao Alfreda Efionga u 12. minutu, a potom u 21. maestralno petom uposlio Alvesa za 2:0. I treću asistenciju je upisao u prvom poluvremenu, kada je nakon njegovog centaršuta iz kornera gol postigao Bojan Kaljević.

Nakon toga se i sam Brazilac upisao u listu strelaca i postavio konačan ishod, i to na prilično efektan način.

(Izvor: YouTube/nGolos – Goals and Highlights)