0

CRNI KARIJUS, ŠTA URADI: Dobili smo ‘najgluplji’ gol sezone u Ligi šampiona i to u finalu (VIDEO)

Objavljeno: 26.05.18 u 22:04

Od 51. minuta Real Madrid vodi u Kijevu golom Karima Benzeme, pogotkom koji će ući u anale svetskog fudbala.

Golman Liverpula Karijus poklonio je Real Madridu vođstvo od 1:0. U 51. minutu ‘kraljevski klub’ je poveo na nikad ‘gluplji’ način. Poslata je duga lopta ka Benzemi koji je bio u ofsajdu, ali nije stigao do nje, jer ju je uhvatio Karijus. Mažić nije prekinuo igru, a golman Liverpula je rukom pokušao da uposli svoje saigrače, Benzema je presekao loptu i pogodio praznu mrežu.

Na sreću po Liverpul samo četiri minuta kasnije Mane je izjednačio na 1:1.