0

SLS: Ndaje het-trikom raspršio Čukine evropske snove

Objavljeno: 13.05.18 u 19:20

Fubaleri Napretka slavili su kao domaćini protiv ekipe Čukaričkog rezultatom 3:2, u utakmici 36. kola Superlige Srbije.

Kruševljani su na ovaj način uništili evropske snove tima Nenada Lalatovića, a dželat „brđana“ bio je sjajni Ibrahima Ndaje koji je u tri navrata zatresao mrežu gostiju.

Senegalski napadač je svoju seriju golova otvorio u 10. minutu, ali Čukarički je 20 minuta kasnije uspeo da dođe do izjednačenja i to preko Docića.

Kada se činilo da će ekipe na veliki odmor otići u egalu ponovo je na scenu stupio Ndaje, koji je u 43. minutu po drugi put maritao Belića i doneo svom timu prednost pred nastavak utakmice.

Senegalski napadač je u 61. minutu kompletirao het-trik i svojim devetim golom na 13. utakmica u Superligi doneo Napratku velikih 3:1. Sve što je Čuka do kraja uspela da uradi jeste da ublaži poraz pogotkom Fofane u 77. minutu.