0

PREMIJER LIGA: Brajton overio opstanak i to protiv Mančester junajteda (VIDEO)

Objavljeno: 04.05.18 u 22:55

Veliko iznenađenje u 37. kolu Premijer lige, pošto je Brajton na svom terenu savladao Mančester junajted 1:0 (0:0) i overio opstanak u ‘eliti’.

Došao je Žoze Murinjo u Brajton samo da odradi posao i ‘odradio’ ga je. Brajton je slavio sa 1:0, ali to ne ugrožava drugo mesto ‘crvenim đavolima’.

U prvom poluvremenu videli smo samo jednu ozbiljnu šansu za Brajton, Marej je pronašao prostor, šutirao, ali je De Hea fenomenalno intervenisao. U 50. minutu i šansa za Mančester junajted, šautirao je Pogba, ali je Rajan bio na mestu. Gol odluke postignut je sedam minuta kasnije Gros je šutirao glavom, lopta je jedva prešla liniju kada je reagovala odbrana Mančester junajteda, zvuk se čuo i sudija Povson je pokazao na centar.

Nemanja Matić je odigrao svih 90 minuta za Mančester junajted.