Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Čukarički rezultatom 3:0 u meču 3. kola plej-ofa Superlige Srbije, i ovom pobedom došla na tri boda od šampionske titule.

Povezane vesti

Crveno-beli su nakon izuzetno bledog prvog poluvremena, kada su dve relativno dobre situacije propustili Stojković i Pešić, a koje je završeno bez šuta u okvir gola, do prednosti stigli nakon odlične akcije Adžića i realizacije Bena u 61. minutu.

U 69. minutu Đurić je dobio drugi žuti karton, pa je Čukarički ostao sa igračem manje, što je Zvezda iskoristila i nakon odlične minijature Radonjića povela sa 2:0.

Konačnih 3:0 postavio je Adžić iz slobodnog udarca, čime je zaokružio odličnu utakmicu, pa iako je odigramo samo 45 minuta, pošto je na poluvremenu zamenio Srnića, sa razlogom može da ponese epitet igrača susreta.

Do kraja meča, Milan Rodić je zaradio drugi žuti karton zbog nehotičnog udaranja protivnika.

Ovom pobedom, Zvezda je došla u situaciju da, ukoliko Partizan izgubi u Humskoj od Radničkog, već sutra proslavi titulu.

(Youtube/ Zadruga Uzivo – Pink TV Reality)

U suprotnom, „meč loptu“ će imati protiv najvećeg dužnika ove sezone, ekipe kruševačkog Napretka.

Crvena zvezda – Čukarički 3:0 (0:0)
(Ben 61, Radonjić 77, Adžić 84)

Crvena zvezda: Borjan – Stojković, Le Talek, Babić (od 65. Frimpong), Rodić – Račić, Krstičić – Srnić (od 46. Adžić), Ben (od 79. Milijaš), Radonjić – Pešić

Čukarički: Belić – Stevanović, Đurić, Puškarić, Bogosavac – Drinčić, Kopitović – Milojević (od 67. Belaković), Kajević (od 83. Vidosavljević), Ovusu – Bojić (od 83. Tedić)