2

LALATOVIĆ NE KRIJE: Sudija mi se posle meča izvinio, Partizan dao gol iz ofsajda! (VIDEO)

Objavljeno: 23.04.18 u 10:05

Nenad Lalatović je posle poraza od Partizana 2:1 ponovo skrenuo pažnju na sudije, a jasno je da je prvi gol crno-belih bio iz ofsajda.

Nekako je ta situacija ostala u senci greške Nikole Drničića, ali izgleda da su je na poluvremenu videli arbitri predvođeni Aleksandrom Vasićem, koji se posle meča izvinio Nenadu Lalatoviću.

– Ne bih da komentarišem suđenje, ali sam dobio izvinjenje sudije. Verovatno ćemo se žaliti – rekao je Nenad Lalatović.

Pogledajte situaciju iz 18. minutu kada je Partizan poveo golom Zorana Tošića, koji nije bio u ofsajdu, ali jeste pre toga asistent Ognjen Ožegović.