1

SLS: Partizan se revanširao Čukaričkom za poraz u Kupu, dva gola Bambija (VIDEO)

Objavljeno: 22.04.18 u 21:00

U 32. kolu Superlige Srbije Partizan je sa 2:1 (1:0) savladao Čukarički i revanširao mu se za poraz u prvom meču polufinala Kupa u sredu.

Partizan ne želi da dovede u pitanje poziciju ‘dva’, ali ni da tako lako prepusti titulu Zvezdi. Četa Miroslava Đukića se posle poraza u prvom meču polufinala Kupa revanširalaČukaričkom i pobedila sa 2:1 uz dva gola Tošića.

Crno-beli su zapretili u 11. minutu kada je Tošić šutirao preko gola. Sedam minuta kasnije velika greška kapitena Čukaričkog i vođstvo za Partizan. Drinčić se okliznuo, loptu je ukrao Zdjelar, dodao je do Ožegovića, ovaj je prosledio do Tošića, a Bambi je deveti put pogodio ove sezone za 1:0. Partizan je nastavio sa inicijativom i u 27. minutu je posle asistencije Tošića, Ožegović loše šutirao. ‘Brđani’ su prvi put zapretili u 37. minutu kada je Bojić šutirao tik pored stative. Čukarički je najbliži golu bio u nadoknadi vremena prvog dela igre kada je jedan od igrača gostiju izašao sam na Stojkovića, lobovao ga je, Antonov je glavom intervenisao u petercu, lopta je došla do Docića, ali je ovaj promašio ‘fudbal’.

Početak drugog poluvremena doneo je izjednačenje. Zdjelar je kardinalno pogrešio, vratio je loptu ka Stojkoviću, ona do golmana Partizana nije stigla, presekao je Belaković i postigao gol za 1:1. Partizan je ponovo zapretio u 56.minutu kada je iz kaznenog prostora šutirao Pantić, ali preko gola.

Crno-beli su u 72. minutu ostali bez povređenog čuvara mreže Stojkovića. Na teren je ušao Jovičić. Ipak, to nije omelo četu Miroslava Đukića koja je u 81. minutu povela sa 2:1. Veteran Ilić, koji je ušao sa klupe, proigrao je još jednog rezervistu danas Tavambu, ovaj dodao do Tošića, a Bambi je postigao deseti gol za 2:1. U 88. minutu Partizan je mogao do trećeg gola, ali je šut Ivanovića zaustavio Belić.

Na kraju 2:1 za Partizan i 36 bod. Čukarički je ostao na 26 bodova.

PARTIZAN – ČUKARIČKI 2:1 (1:0)