(FOTO> FK Crvena zvezda)

PRVA LIGA SRBIJE: Bitka za SLS vodiće se u troje, ‘zlatni orlić’ utišao Novi Sad

Objavljeno: 21.04.18 u 22:15

Odigrana su tri meča Prve lige Srbije, a u derbiju u Novom Sadu slavio je Metalac i ostao u trci za ‘elitu’.

Mogao je Proleter u Slanoj bari da okonča trku za Superligu Srbije, ali se tim iz Gornjeg Milanovca nije dao. Novosađani su poveli u 7. minutu preko Andrejevića. Samo devet minuta kasnije gosti su izjednačili autogolom istog igrača. Preokret ‘lončićima’ doneo je ‘zlatni orlić’ Ilić golom u 52. minutu. Čović je na 2:2 poravnao u 67. minutu, da bi pobedu četi Aleksandra Janjića doneo Ilić drugim golom u 80. minutu.

Sloboda je u Užicu do bodova koji ‘mirišu na opstanak’ došla protiv Sinđelića 1:0, a gol odluke sa penala postigao je Đorđević. Temnić je sa ubedljivih 4:2 bio bolji od Jagodine.

SRBIJA 2 – 23. kolo

Teleoptik – Radnički 1923 2:2 (1:1)