0

SUPERLIGA KINE: Hulk i drugari nezaustavljivi, Boaći doneo bod Đangsuu (VIDEO)

Objavljeno: 13.04.18 u 15:55

U prva tri meča 6. kola Superlige Srbije odigrana su tri velika derbija, a u najvećem je Šangaj SIPG sa 2:0 savladao Hebei.

Dan je počeo remijem Šangaj Šenhue i Guangžu Evergrandea. Na drugom delu grada SIPG je dočekao Hebei i slavio sa 2:0. Domaćin je bio mnogo bolji rival i u prvom poluvremenu je imao dve sjajne šanse, ali su Hulk i Vu Lei bili nepracizni. Kazna je mogla da usledi u 34. minutu kada je Laveci promašio penal za Hebei. U nadoknadi prvog dela igre kazneni udarac sa druge strane, a Hulk je bio precizan 1:0.

U nastavku je gost zaigrao dosta bolje, ali su Laveci i Žervinjo propustili tri dobre šanse. I sa druge strane su Hulk i Vu Lei promašivali, sve do 78. minuta. Tada je već pomenuti najbolji kineski fudbaler pogodio za 2:0. Bio je to deveti gol za Vu Leija.

Pre toga snage su odmerile ekipe Tijanđin Kvanžana i Đangsua – 1:1. Domaćin je poveo Vang Junpoa u 5. minutu, a bod Suningu na asistenciju Tiana doneo je bivši napadač Crvene zvezde Ričmond Boaći.