1

‘KARIOKE’ SE NE ŠALE: Brazil deklasirao ‘zbornaju’ u Moskvi!

Objavljeno: 23.03.18 u 18:57

Domaćin predstojećeg Svetskog prvenstva doživeo je težak poraz od raspoloženog Brazila u prijateljskom meču u Moskvi rezultatom 3:0 (0:0).

Konačno smo dočekali da i Brazilce vidimo na delu uoči dugo čekanog duela na Svetskom prvenstvu u Rusiji. I gledali smo baš u Rusiji, u Moskvi, protiv domaćina Mondijala, koji se nije baš najbolje proveo.

‘Karioke’ su u prvom poluvremenu promašivale brojne šanse, a u drugom su ih realizovale, pa su stigli do lakog trijumfa od 3:0.

Strelci za trećeg rivala Srbije na Mondijalu bili su Miranda u 53. Kutinjo u 62. iz penala i Paulinjo u 66. minutu.

Mogao je rezultat da bude i veći, a mogli su i Rusi da stignu do počasnog gola. Nije im se dalo. Brazil je demostrirao silu i moć, i to bez prve zvezde Nejmara, koji je povređen i očekuje se da bude spreman baš za najveću planetarnu smotru fudbala.