0

SUPERLIGA KINE: Nova goleada na meču Piksijevog Guangžua, ali ovoga puta debakl po notama Vu Leija (VIDEO)

Objavljeno: 18.03.18 u 11:39

U derbiju 3. kola Superlige Kine Šangaj SIPG je kao gost demolirao Guangžu R&F našeg Dragana Stojkovića Piksija 5:2 (3:2).

Navikli smo da kada igra Piksijev Guangžu da sledi vatromet golova. U prvom kolu Superlige Kine tim našeg trenera je vodio sa 2:0 protiv gradskog rivala Evergrandea, ali potom gubio sa 3:2 i na kraju slavio 5:4. Ovoga puta su Zahavi i drugari vodili sa 2:0, ali ih je Šangaj uz četiri gola Ve Leija pregazio 5:2.

Piksijev tim je poveo u 4. minutu golom Zahavija. Samo pet minuta kasnije činilo se da će R&F do treće pobede u sezoni kada je Ćiao Ži pogodio za 2:0. Šangaj je u 17. minutu posle asistencije Oskara i prvog gola Lu Veija smanjio na 2:1. Isti akteri na sceni su bili deset minuta kasnije za 2:2. Još se gostujući navijači nisu ni umirili kada je dva minuta kasnije Vu Lei postigao het-trik.

Guangžu je ‘patosiran’ u 53. minutu kada je Hulk pogodio za 4:2. Konačnih ‘sedam plus’ postavio ‘pokerom’ golova Vu Lei u 73. minutu.

U isto vreme snage su odmerile i ekipe Čangčun Jataija i Peking Renea, a meč je završen nerešenim rezultatom 1:1. Gosti su poveli golom Vang Ganga u 29. minutu, a Igalo je u 42. izjednačio na 1:1.