9

PAO BUNKER: Partizan poveo iz penala, a onda Miletić zakucao Radnik (VIDEO)

Objavljeno: 18.03.18 u 14:30

Napadi Partizana u drugom poluvremenu su se isplatili, ali je gol postignut sa penala o kome će se diskutovati.

Igrao se 62. minut kada je Đerlek dobio loptu u srcu kaznenog prostra, sa leđa je startovao Radović, a sudija Ilija Brdar se odlučio da pokaže na penal. Da li opravdano, procenite sami…

Jevtović je bio precizan za 1:0.

(Izvor; YouTube/AM Video7S)

Nedugo zatim Partizan je postigao drugi gol. Posle loše intervencije Surduličana, Pantić je poslao jak centaršut u kazneni prostor, jedan štoper Radnika je bukvalno nabacio loptu Miletiću, a ovaj pogodio za 2:0.

(Izvor: YouTube/BALKAN HIGHLIGHTS)