0

OBEZBEĐENJE SAČUVALO GLAVE ARBITRIMA: Navijači Zrinjskog umalo linčovali sudije posle ludog remija sa Željom (VIDEO)

Objavljeno: 17.03.18 u 19:36

Već smo pisali o neverovatnoj utakmici koja je odigrana u Mostaru, a posle nje usledilo je pravo „treće poluvreme“.

I jedna i druga ekipa imaju šampionske ambicije, posle dva kola plej-ofa Željezničar ima dva boda više od Zrinjskog, pa su navijači domaćeg sastava priželjkivali pobedu koja bi ih vratila na čelo tabele.

Ipak, tim iz Sarajeva došao je do 3:0 u 86. minutu, da bi Zrinjski za samo tri minuta sa tri gola stigao do remija.

Nezadovoljni suđenjem, po okončanju meča navijači Zrinjskog ustremili su se na sudijsku četvrorku. „Okidač“ za ovakvo ponašanje bila je odluka sudije Dragana Todorovića da na asistenciju pomoćnog arbitra iza gola Vladimira Bjelice preinači prvobitnu odluku i ipak po drugi put na meču pokaže na belu tačku, nakon čega je Željezničar stigao do 3:0.