1

SLS: Nova ‘trojka’ Voždovca, Radnički vezao drugi poraz (FOTO)

Objavljeno: 16.03.18 u 19:01

U premijernom meču 28. kola Superlige Srbije Voždovac je na krovu Tržnog centra sa 2:1 (1:1) savladao Radnički iz Niša.

Nišlije polako padaju u krizu. Posle serije od 11 utakmica bez poraza, Real sa Nišave vezao je dva uzastopna poraza. Posle Spartaka iz Subotice, tri boda protiv čete Bobana Dmitrovića osvojio je Voždovac.

Domaćin je poveo u 17. minutu golom Pavićevića. Ipak, radost domaće ekipe trajala je svega dva minuta, pošto je visoki Mićić doneo izjednačenje gostima. ‘Zmajevi’ su do pobede stigli u 51. minutu, posle kornera, kada je jedan od igrača domaćeg tima lotu glavom vratio u peterac, a tamo je neometan u mrežu pospremio bivši igrač Partizana Mihajlov.

Voždovac je za sada šesti na tabeli sa 43 osvojena boda, dok je Radnički treći sa 49 poena i utakmicom više od Čukaričkog sa 46 poena.

Preostali mečevi 28.kola Superlige Srbije su na programu u nedelju, a derbi se igra u Šapcu gde Mačva posle senzacije u Kupu ponovo dočekuje Crvenu zvezdu.