0

SERIJA A: Dva prelepa gola Sergeja Milinkovića-Savića za pobedu Lacija (VIDEO)

Objavljeno: 25.02.18 u 17:15

U 26. kolu Serije A Lacio je kao gost savladao Sasuolo 3:0 (2:0), a dva pogotka bila su delo srpskog vunderkinda.

Slave Lacijali danas Sergeja Milinkovića-Savića. Lacio je u Ređo Emiliji postigao tri gola, a dva su bila delo srpskog reprezentativca. Prvi je postigao u 7. minutu, Anderson mu je dodao loptu, a ‘SMS’ je sa 18 metara ‘ubio pauka’. Do kraja prvog dela igre ‘nebesko plavi’ su postigli još jedan gol. Imobile je pogodio iz penala za 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Sergej u 47. minutu, ponovo je Anderson bio asistent, a ovoga puta je bivši fudbaler Vojvodine pogodio glavom. Do kraja utakmice oba tima su ostala sa po igračem manje, kod Sasuola je isključen Berardi, a kod Lacija bivši igrač Voždovca Marušić.

U ostalim mečevima Fiorentina je sa 1:0 golom Brigija savladala Kjevo. Za ‘violu’ nije igrao suspendovani Milenković, dok je za ‘leteće magarce’ svih 90 minuta na terenu bio Radovanović. Verona je sa 2:1 savladala Torino pogocima Valotija, a za ‘bikove’ je poslednjih 20 minuta igrao Ljajić. Sampdorija je sa 2:1 savladala Udineze, dok je Spal sa 3:2 bio bolji od Krotonea.

ITALIJA 1 – 26. kolo

Bolonja – Đenova 2:0 (0:0)