0

PRIMERA: Viljareal slavi Asenja, golman ‘žute podmornice’ odbranio dva penala i doneo pobedu svom timu (VIDEO)

Objavljeno: 25.02.18 u 14:38

U 25. kolu španske Primere Viljareal je na svom Madrigalu sa 1:0 savladao Hetafe i ostao u borbi za evrokupove sledeće sezone.

Sudija samo što je dao znak da igra počne, ‘žuta podmornica’ je postigla gol, za koji će se kasnije ispostaviti, da je bio pobednički. Igrao se 3. minut kada je Baka pobegao odbrani Hetafea, loptu je ubacio u peterac, a Unalu nije bilo teško da zatrese mrežu – 1:0.

Posle gola, gosti su se probudili i zaigrali mnogo bolje. Pravo je čudo kako nisu stigli bar do boda. U 36. minutu je sudija Sančez pokazao prvi put na penal. Zalet je uhvatio Anhel, ali je odbranio Asenjo. Drugi penal za goste dosuđen je u 51. minutu kada je šut iskusnog Moline ponovo odbranio Asenjo. Gol i odbranjene penale možete pogledati OVDE.

Viljareal je trenutno peti na tabeli sa 41 osvojenim bodom, pet manje od Valensije, dok je Hetafe na sredini sa 33 osvojena poena.