0

POGOTKOM PROSLAVIO ROĐENDAN: Ovako je Ivanović načeo Seltik i usmerio Zenit ka osmini finala (VIDEO)

Objavljeno: 22.02.18 u 20:00

Fudbaleri Zenita na domaćem terenu jure zaostatak sa „Seltik Parka“ iz prve utakmice, koja je završena rezultatom od 1:0 za Škote, a za sada im odlično ide.

Posle prvih 45. minuta tim iz Sankt Peterburga vodi sa 2:0, a strelac prvog pogotka bio je srpski reprezentativac Branislav Ivanović.

Ivanović je doveo svoj tim u vođstvo već u odmom minutu, kada je iskoristio odličan centaršut Paredesa iz kornera i glavom zakucao loptu u mrežu protivnika.

Tako je kapiten „Orlova“ na najbolji mogući način čestitao sebi 34. rođendan, a u 27. minutu prednost ruskog tima duplirao je Zabalotni.