0

PRIMERA: Hetafe konačno pobedio

Objavljeno: 19.02.18 u 23:34

Fudbaleri Hetafea savladali su Seltu na svom terenu rezultatom 3:0 u meču 24. kola Primere.

Mogli su domaći igrači da povedu u 35. minutu, ali je Fajrov udarac zaustavio golman Selte, ali je dva minuta kasnije Anhel posle lepog prodora pogodio za 1:0.

Tim rezultatom okončan je prvi deo, da bi u šestom minutu drugog poluvremena Horhe Molina povećao na 2:0, a Anhel pet minuta pre kraja postavio konačnih 3:0.

Hetafe je ovom pobedom prekinuo niz od četiri nerešene utakmice i zauzima deveto mesto na tabeli sa 33 boda, jednim više od Selte koja je 11.