0

BUNDESLIGA: Veliki preokret Bajerna na Folksvagen areni

Objavljeno: 17.02.18 u 17:58

Tim iz Minhena slavio je danas protiv Volfsburga na gostovanju sa 2:1.

Sudija Štegeman je dosudio dva penala Bavarcima, a jedan nisu uspeli da realizuju.

Domaći tim je već u 8. minutu stigao do vođstva. Akcija je tekla preko Malija koji je sjajno pronašao Didavija za prednost Volfsburga. Domaćin je uspeo da odoli napadima Bavaraca u ostatku prvog dela igre, kao i na početku drugog.

A onda Štefen u 54. minutu pravi penal, međutim Arjen Roben nije bio precizan sa kreča. Srećom, konačno Bajern stiže do izjednačenja u 64. minutu, a Holanđanin se iskupio asistencijom za Vagnera. Konačnih 2:1 je postavio Robert Levandovski u prvom minutu nadoknade sa bele tačke, nakon što je Iter skrivio jedanaesterac.