0

PRIMERA: Atletiko i Grizman za minut rešili posao na ‘La Rosaledi’

Objavljeno: 10.02.18 u 18:22

Fudbaleri madridskog Atletika slavili su na gostovanju u Malagi rezultatom 1:0, u utakmici 23. kola španskog šampionata.

„Jorgandžije“ su idealno otvorile utakmicu na „La Rosaledi“, došavši do prednosti nakon manje od minuta igre, pogotkom Antoana Grizmana, što im je omogućilo dosta opušteniji nastavak susreta.

Tokom ne baš previše sadržajnog prvog dela utakmice, dobru priliku za pogodak i izjednačenje imao je i domaćin, ali je pokušaj glavom Brauna Idejea, u 18. minutu, završio tim pored desne stative.

Ništa mnogo više uzbuđenja nije bilo ni u nastavku, gde su Andalužani pokušavali da izbegnu poraz, ali ekipa Dijega Simeonea na sebi svojstven način sigurno čuvala prednost.

Do kraja utakmice Madriđani su uspeli da iskontrolišu dešavanja na terenu i tako došli do 15. pobede u prvenstvu, kojom su barem na kratko prednost u odnosu na Barselonu smanjili na šest bodova.