0

SERIJA A: ‘Sedmica’ Juventusa protiv Sasuola (VIDEO)

Objavljeno: 04.02.18 u 17:10

U 23. kolu Serije A Juventus je demolirao Sasuolo sa 7:0 (4:0) i narednih nekoliko sati provešće kao lider na tabeli.

Sasuo je Juventus sedam golova Sasuolu – 7:0. Bila je ovo igra mačke i miša u Torinu, a obeležio je Iguain. Argentinac je u drugom poluvremenu za 20 minuta postigao het-trik. Mrežu tima iz Ređo Emilije načeo je Sandro u 9. minutu. Kedira je sa dva gola u 24. i 27.minutu najavio debakl Sasuola. Nemac je posle dva pogotka ‘upisao’ i asistenciju za Pjanića i 4:0 na poluvremenu. U periodu od 63. do 83.minuta Iguain je dotukao Sasuolo het-trikom za konačnih 7:0.

Agonija se nastavlja za Milan. ‘Rosoneri’ su u Udinama igrali samo 1:1. Milan je poveo golom Susa u 9.minutu, ali je u 68.ostao bez isključenog Kalabrije. Udineze je do izjednačenja stigao u 76.minutu autogolom Bonućija i komičnom intervencijom Donarume, koji je katastrofalno reagovao.

Fiorentina je kao gost bila bolja od Bolonje 2:1 golom Kijeze i autogolom Mirantea, a svih 90 minuta za ‘violu’ igrao je Milenković. Atalanta je sa 1:0 bila bolaj od Kjeva, a za ‘leteće magarce’ igrao je Radovanović.

ITALIJA 1 – 23. KOLO:

Sampdorija – Torino 1:1 (1:1)