0

PRIMERA: Leganes izdržao nalete Hetafea

Objavljeno: 04.02.18 u 13:59

Fudbaleri Leganesa gostovali su Hetafeu u meču 22. kola španske Primere, i uspeli su da sačuvaju svoju mrežu, ali ne i da zatresu domaćinovu, pa je meč okončan bez golova, 0:0.

Bliži golu bio je domaći sastav, čak jedanaest puta su uputili loptu ka protivničkoj mreži, ali je od toga samo jedan išao u okvir.

Sa druge strane, Leganes je od dva šuta jednom pripretio ozbiljnije, ali bez uspeha.

Najbolju šansu u prvom delu igre Hetafe je propustio pet minuta pre kraja poluvremena, kada je Molina šutirao pored gola. Tri minuta igre u drugom poluvremenu bila su dovoljna igračima Hetafea da stvore još dve sjajne šanse, ali je prvo šut Pačeka iz slobodnog udarca na isteku 48. minuta pogodio stativu, da bi par momenata kasnije na loptu natrčao Molina, i poslao je pored gola.

Kazna za propuštene šanse mogla je da usledi u 89. minutu, ali je udarac Mantovanija glavom posle kornera završio pored gola.

Na kraju, 0:0 u duelu timova sigurno ušuškanih na sredini tabele.