1

ŠTA TI BI, MAJSTORE: Da li se iko ovako obrukao sa par metara u Premijer ligi, kao Rahim Sterling (VIDEO)

Objavljeno: 03.02.18 u 15:40

Engleski fudbaler se žestoko obrukao u 72. minutu današnjeg duela Barnlija i Mančester Sitija.

Rahim Sterling je mogao da duplira vođstvo Građanima i poveća šanse za pobedu, ali nije to uspeo iz izgledne pozicije.

Siti danas nije uspeo da opravda ulogu favorita protiv Barlnlija. Na stadionu ‘Turf Mur’ je poveo gostujući tim preko Danila kojeg je proigrao Bernardo Silva, da bi konačnih 1:1 postavio Gudmundson u 82. minutu utakmice.

Svemu tome prethodila je neverovatna prilika koju je propustio Rahim Sterling. De Brujne je sjajno uposlio Vokera na desnoj strani, a on pronašao Sterlinga u srcu šesnaesterca Barnlija. Iako je nekadašnji igrač Liverpula bio sam ispred gola, nije uspeo da ubaci loptu u mrežu.

ENGLESKA 1 – 26. KOLO:

Barnli – Mančester Siti 1:1 (0:1)