1

ZVEZDA IMALA ŠTA DA VIDI: Danci pošteno namučili CSKA, Rusi uspeli da izvuku bod

Objavljeno: 22.01.18 u 13:58

Armejci su danas nastavili sa prijateljskim utakmicama u okviru priprema za nastavak sezone.

CSKA je remizirao sa danskim Horsensom, a rezultato tog meča bio je 2:2.

Preko kolumbijskog krilnog napadača Mikela Kvista je Horsens stigao do prednosti već u 3. minutu utakmice, ali vođstvo Danaca nije dugo trajalo.

Za to se postarao Vitinjo, koji je samo devet minuta kasnije poravnao rezultat. CSKA je nastavio da napada, ali je ponovo golman Rusa morao da vadi loptu iz svoje mreže. Sada je strelac bio iskusni islandski napadač Kjartan Finbogason.

Konačan ishod postavljen je u 56. minutu, a strelac za Ruse je opet bio Vitinjo. Ni u ovom prijateljskom meču CSKA nije uspeo da ostvari trijumf, kao ni u protekloj pripremnoj utakmici sa Valerangom kada je bilo 0:0.