0

PAOK NIŽE POBEDE: Prijović opet pogađao i postao najbolji strelac lige! (VIDEO)

Objavljeno: 06.01.18 u 18:55

Na ‘Tumbi’ je PAOK rezultatom 5:0 savladao Levadijakos u 16. kolu grčkog šampionata.

Tokom drugog poluvremena je u dva navrata strelac bio napadač srpske reprezentacije, Aleksandar Prijović.

Srbin je tako sa dva gola ukupno u ovoj sezoni postigao osam i prestigao Ansarifarda iz Olimpijakosa i Kondea iz Janjine koji su delili prvo mesto na listi najboljih strelaca sa po sedam golova.

Matos je u prvom poluvremenu načeo goste, da bi Kampos već početkom drugog duplirao prednost. U 57. minutu je Prijović iskoristio nešto slabiju reakciju golmana Epasija i pogodio prvi put danas. Dva minuta potom Kampos postiže drugi gol na meču, a u završnici i Prijović i to sa bele tačke.

Nakon što su remizirali sa Panioniosom, igrači PAOK-a su napravili niz od četiri pobede i to bez primljenog gola, uz postignutih 13 golova.

(Izvor: YouTube/All About Sports)