0

PREMIJER LIGA: Konačno Junajted! Everton bez šuta u gol, 2:0 za dobar početak godine

Objavljeno: 01.01.18 u 20:26

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su Everton u poslednjem meču današnjeg programa engleske Premijer lige rezultatom 2:0.

Iako je Junajted dominirao, Nijase je imao prvu priliku na meču, ali je njegov udarac blokiran. U drugom poluvremenu, apsolutna dominacija Junajteda. Tim Žozea Murinja nije dopustio udarac u okvir gola protivniku za čitav meč, dok je ka golu Evertona išlo šest od 21 pokušaja. Od toga, dve su završile u mreži, i to preko Marsijala u 57, nakon pasa Pola Pogbe, te Lingarda u 81. minutu meča. Doduše, imao je i Everton jednu dobru priliku, ali je Nijase bio neprecizan.

Na kraju, 2:0 za prvu pobedu Junajteda nakon tri remija, te drugi vezani poraz Evertona nakon sjajnih partija od dolaska Sema Olerdajsa na klupu ovog tima.