0

PREMIJER LIGA: ‘Petarda’ Čelsija, Salah ulovio ‘lisice’ (VIDEO)

Objavljeno: 30.12.17 u 18:08

Čelsi i Liverpul će pobedama ući u 2018. godinu, ‘plavci’ na velika vrata, ‘crveni’ posle preokreta u režiji Salaha.

Liverpul je poslednji put ove godine igrao na svom Enfildu, a sve je počelo razočaravajuće za navijače domaćeg tima. Igrao se 3. minut kada je Marez uposlio Vardija, a ovaj pogodio za 0:1. Tim Jirgena Klopa od tog trenutka je zaigrao na sve ili ništa, ređale su se šanse za Firmina, Kutinja i Salaha, ali do poluvremena promene rezultata nije bilo.

Jeste već na startu drugog dela igre. Igrao se 52. minut kada je Mane ‘poslužio’ Salaha, a Egipćanin postigao svoj 16 gol za 1:1. U 76. minutu Salah je opet bio u centru pažnje, ovoga puta dodavanje Milnera i gol ‘faraona’. Na kraju 2:1 za Liverpul.

Čelsi je ‘petardom’ najavio novu godinu. Stouk je na Stamford Bridžu potučen sa ubedljivih 5:0. Šampion je poveo golom Rudigera u 3.minutu. Već u 9. bilo je 2:0, a evrogol je postigao Drinkvoter. U 23. minutu je završena priča, Pedro je povisio na 3:0. Do kraja utakmice u ‘listu strelaca’ su se ‘upisali’ Vilijan i Zapakosta.

Svonsi je u ‘ludoj’ završnici srušio Votford u Londonu. ‘Stršljenovi’ su poveli golom Karilja u 11.minutu. Ipak, ‘labudovi’ su u 86.minutu preko Ajua stigli do 1:1, a tri boda u Vels odneo je Narsing golom u 90.minutu.