0

ULAZI U FORMU: Novi pogodak Škuletića za važan bod Genčerbirligija (VIDEO)

Objavljeno: 23.12.17 u 23:29

Nekadašnji napadač Partizana lagano hvata zalet, a danas je bio strelac za svoj tim u remiju protiv nekadašnjeg šampona Turske od 1:1.

Neavno smo bili svedoci velemajstorskog pogotka Škuletića u pobedi nad Sivasporom, a danas je potencijalni reprezentativac Srbije doneo bod svom timu na gostovanju Bursasporu.

Naš centarfor je u 53. minutu sjajno reagovao na asistenciju Ozeka i lepim volej udarcem sa šest-sedam metara doneo svoj tim u vođstvo.

Izvor:Youtube/Sadece Beşiktaş

Ipak tu prednost Genčer nije uspeo da sačuva, pošto je je samo 13 minuta kasnije Džošua Džon doneo rezultatsko poravnanje.

Škuletiću je ovo bio četvrti gol u sezoni, u trećem uzastopnom remiju Genčerbirligija koji će ove sezone voditi grčevitu borbu za opstanak. Za to će im svakako biti neophodan raspoložen srpski napadač.