0

PRIMERA: Valensija bolja od Selte za nastavak potere za Barsom

Objavljeno: 09.12.17 u 22:37

Susret između Valensije i Selte u okviru 15. kola Primere „slepi miševi“ su rešili u svoju korist rezultatom 2:1.

Do prednosti je Valensija stigla preko Zaze u 28. minutu, koji je sjajno reagovao nakon kornera Pareha i glavom pogodio mrežu Alvareza, što je bilo dovoljno za prednost posle prvih 45 minuta.

Ne i duže od toga, pošto je u prvom minutu drugog dela Aspas iskoristio priliku i sa nekoliko metara zatresao mrežu. Ipak, devet minuta pre kraja, Maljo je napravio penal, a Dani Pareho je doneo drugu prednost Valensiji, i, ispostaviće se, pobedu.

Nemanja Maksimović je šansu dobio u završnici susreta.

Ovo je bio 10. trijumf domaćeg tima u sezoni, zauzimaju drugo mesto na tabeli sa dva boda manje i utakmicom više od prvoplasirane Barselone (36).