0

BUNDESLIGA: ‘Apotekari’ razbili ‘švabe’ (VIDEO)

Objavljeno: 08.12.17 u 23:10

U 15. kolu Bundeslige Bajer Leverkuzen je kao gost savladao Štutgart 2:0 (1:0) i sada se nalazi na poziciji ‘četiri’ koja vodi u Ligu šampiona.

‘Apotekari’ su se probudili. Bajer je razbio Štutgart i pravo je čudo kako pobeda tima iz Leverkuzena nije bila veća. Gosti su zapretili preko Branta u 17. minutu. Samo tri minuta kasnije Haverc je doveo Leverkuzen u vođstvo.

Štutgart se probudio tek u drugom poluvremenu. Od 52. do 56. minuta ‘švabe’ su imale dve prilike, ali Insua i Ozakan su zaustavljeni od Lena. Potom su usledile dve šanse za goste, ali Tah i Baumgartlinger nisu bili precizni. Konačnih 2:0 za Bajer postavio je Bender u 80. minutu.