0

SERIJA A: Đenova slavi Gorana Pandeva (VIDEO)

Objavljeno: 04.12.17 u 23:31

U poslednjoj utakmici 15. kola italijanske Serije A Đenova je slavila trijumf na gostovanju Veroni rezultatom 1:0 (1:0).

U duelu direktnih rivala za opstanak u ligi, makar po položaju na tabeli uoči same utakmice, očekivali smo i dobili vrlo tvrdu i neizvesnu utakmicu, ali je na kraju gost stigao do velike pobede.

Đenova je na krilima Makedonca Gorana Pandeva, strelca jedinog gola u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena, pobedila i značajno se odlepila od Verone, koja ostaje zakucana u opasnoj zoni, dok je ispod nje samo već prežaljeni Benevento.

Domaćin je u drugom poluvremenu imao nekoliko prilika da dođe do izjednačenja, ali su ‘Grifoni’ odoleli i kući se vraćaju sa vrlo važna tri boda.