0

SERIJA A: VAR u 93. minutu ‘ukrao’ Laciju sve što je ceo meč gradio (VIDEO)

Objavljeno: 26.11.17 u 20:29

Fudbaleri Lacija i Fiorentine remizirali su rezultatom 1:1 (1:0) u meču 14. kola italijanske Serije A.

Lacio je na svom ‘Olimpiku’ pokušao da iskoristi kiks najvećeg rivala Rome i vrati se na isti broj bodova, te je od početka napao goste iz Firence i došao u vođstvo već u 25. minutu.

Učinio je to štoper, kad već napadači nisu to uspevali. Centrirao je Luis Alberto iz slobodnog udarca, a strelac je bio Stefan De Fraj.

Međutim, u preostalom delu meča ‘nebesko plavi’ nisu uspevali da prelome utakmicu i to im se osvetilo u nadoknadi meča.

Tada je korekcijom VAR tehnologije dosuđen penal za Fiorentinu, iako se čini da nije bilo razloga da se pokaže na ‘belu tačku’ u duelu Kaiseda i Pecele.

Taj ‘poklon’ je iskoristio Babakar i, kako je to bio 93. minut, meč je završen rezultatom 1:1.