PRED DOLAZAK U BEOGRAD: Jang Bojs preokretom stigao do pobede, pogodio i Sulejmani

Objavljeno: 19.11.17 u 19:02

I posle 15. kola švajcarskog šampionata će mesto lidera zauzimati tim iz Berna.

Na svom stadionu je Jang Bojs rezultatom 2:1 porazio Cirih.

Četvrtoplasirani tim u Švajcarskoj je stigao do vođstva u 34. minutu kada je jedan od najboljih igrača domaćina, Nsame, postigao autogol. Ali njegovu grešku je već nakon dva minuta igre ispravio srpski internacionalac.

U 36. minutu je sudija Žakote pokazao na belu tačku, a sa nje je precizan bio Miralem Sulejmani. Na poluvremenu je rezultat bio 1:1, a meč je odlučen u samom finišu. Ređale su se prilike na obe strane, da bi u 84. minutu Asale na asistenciju Mbabua savladao Vaninsa i doneo 10. pobedu Jang Bojsu ove sezone u domaćem šampionatu.