0

BUNDESLIGA: Tri gola za 20 minuta i ‘Menš’ je osvojio Berlin (VIDEO)

Objavljeno: 18.11.17 u 20:45

Za kraj zanimljivog dana u Bundesligi Borusija Menhengladbah je sa 4:2 (3:1) savladala Hertu u Berlinu.

Kakav je to samo bio početak Borusije iz Menhengladbaha. Peti minut i već je bilo 0:1, a Lars Štindl je zadržao oreol najboljeg strelca gostujućeg sastava.

Samo devet minuta kasnije Štindl je šutirao, lopta je pogodila u ruku Rekika, a Azar je rutinski povisio na 2:0.

A onda u 20. minutu smo videli najlepši momenat na meču, a vrlo verovatno i u celom kolu. Rafael je primio odbitak na oko 25 metara od gola, namestio se i poslao pravi projektil gotovo u rašlje gola Herte.

Ali, tu nije bio kraj uzbuđenjima. Domaćin je već u 28. minutu smanjio na 1:3, a strelac je bio Vedad Ibišević, mada bi to učinio i Salomon Kalu da reprezentativac Bosne nije bio na tom mestu.

Nije zatim bilo golova do 71. minuta kada je Vajzer doveo Berlince samo na jedan gol zaostatka i probudila se nada da mogu do spektakularnog povratka.

Ipak, to je sprečio Rafael svoim drugim golom na meču u 77. minutu za konačnih 2:4.