12

ZVEZDA VODI 2:0: Sudija Obradović ponovo u ‘akciji’, nikome nije jasno zbog čega je isključio štopera Borca (VIDEO)

Objavljeno: 15.11.17 u 16:30

Buran početak meča kraj Morave, videli smo gol Zvezde već u trećem, a onda jedan crveni i dva žuta kartona domaćinu zbog prigovora u 12. minutu.

Nakon gola u trećem minutu, uzbuđenja su se nastavila u 12. minutu, kada je sudija Srđan Obradović dodelio crveni karton Miroljubu Kostiću, bez ikakvog duela ili prekršaja. Ni komentatoru prenosa nije bilo jasno zbog čega, ali se pretpostavlja da je u pitanju prigovor.

Zatim su kartone dobili Dupovac, a koji sekund kasnije i napadač Mateus. Verovatno ćemo posle utakmice saznati šta je razlog ovakvog ‘zavođenja reda’ od strane Obradovića.

(Izvor: youtube / Team Stream Serbia)

Zatim je Crvena zvezda u 26. minutu povisila svoje vođstvo i iskoristila brojčanu nadmoć. Strelac je bio Aleksandar Pešić.

(Izvor: youtube / Balkan Sport Streams)